+3°

+3°

Запорізький МФК “Металург” здобув чергову перемогу

21.05.2018, 17:01

Запорізький МФК “Металург” здобув чергову перемогу в аматорському Чемпіонаті України з футболу. В 16 турі наш колектив приймав “Олімпік- СДЮШОР-2” з міста Кропивницького. Зустріч завершилась декласуванням гостей.

Що собою представляє МФК “Металург” футболісти “Олімпіка” пам’ятають з минулого року. У першому колі змагань колектив з Кропивницького на своєму полі поступився запоріжцям 0:6. Цього разу наші спортсмени діяли не менш нещадно. По завершенні першого тайму на табло була зафіксована перевага господарів – 4:0. Голи на рахунку Артура Кузнєцова, Романа Стефурака та Євгена Підлепенця. У складі наших опонентів автоголом відзначився Ів Коффі Бо.

У другій половині зустрічі господарі не знизили темпів. Матч перетворився в декласування “Олімпіка”. П’ятий м’яч у ворота команди “СДЮШОР-2” — забив Ілля Корнєв. Ще за десять хвилин відзначився Дмитро Лихобабенко. Такий завзятий та дещо зухвалий підхід запоріжців пояснюється двома причинами. По-перше , поєдинок був останнім в цьому сезоні на рідній “Славутич-арені”. По-друге — в наступних турах підопічним Володимира Шаповалова належить зустрітись із лідерами Чемпіонату. Тож, гра з аутсайдером змагань була свого роду розігрівом напередодні вирішальних зустрічей у поточній першості. Наші найближчі суперники – це лідер групи – “Дружба” з Новомиколаївки. Та “Кристал Херсон”.

За 10 хвилин до кінця гри сьомий гол забив знов-таки Дмитро Лихобабенко, реалізувавши пенальті. Остаточну крапку в матчі поставив Євген Підлепенець. Підсумковий рахунок — 8:0. Після цього туру “Металург” посідає 4 сходинку в турнірній таблиці. В нього 27 очок. На один пункт запоріжців випереджає “Кристал Херсон” та “Таврія Скіф”.