+3°

+3°

Запорізький “Мотор” провів 15 матч у Чемпіонаті України з гандболу

20.02.2018, 16:06

Запорізький “Мотор” провів п’ятнадцятий матч у Чемпіонаті України з гандболу. Суперником підопічних Патріка Ромбеля став маріупольський Донбас”. Як і прогнозувалось, переможцем поєдинку став чинний Чемпіон.
Чекати на перший гол вболівальникам довелось менше хвилини. Перша ж атака Мотору завершилась взяттям воріт. Відзначився
Захар Денисов. Гості відповіли миттєво. Рахунок зрівняв Дмитро Ільченко. Враховуючи настрій донбаських гандболістів, здавалось, ніби на арені матимуть місце спортивні гойдалки. Однак дещо сконцентрувавшись, запоріжці створили перевагу в два м’ячі. Тримали її більш менш впевнено до 12 хвилини. Потім перейшли до свого типового розстрілу опонетської рами. Результат першого тайму – 21:11.
Микола Шарко – головний тренер команди Донбас”, каже, хлопці не готові гідно протистояти Мотору та ЗТРу, тому й результат такий. На додачу три гравці наразі травмовані

Купу можливостей для голів Донбас приніс Мотору сам. Гості часто втрачали м’яча на рівному місці, чим дарували
запоріжцям ідеальні можливості для стрімких проривів. Однак слід зазначити, що не всі майже стовідсоткові шанси господарі реалізовували. Іноді помилялись навіть при виходах сам на сам, змушуючи свого керманича нервувати. Втім, в цілому Патрік Ромбель залишився грою задоволеним.

Патрік Ромбель – головний тренер команди МОТОР, зазначає, команда щодня наближається до того результату, який він хоче бачити.

Та перед тим, як стартувати в плей-оф на Євроарені, Моторівці проведуть ще один матч в Чемпіонаті України. 20 числа підопічні
Патріка Ромбеля зіграють проти ЗНТУ-ЗАБ. Поєдинок стартує о 17:00. А на даний момент чинний Чемпіон йде другим в турнірній таблиці після ЗТРу та має 5 запасних ігор.