+3°

+3°

Запорізький “Мотор” зіграв матчі 5 туру у гандбольній лізі чемпіонів

16.10.2018, 17:24

У гандбольній лізі чемпіонів відбулися матчі п’ятого туру. Запорізький “Мотор” на майданчику Палацу спорту “Юність” приймав хорватський “Загреб”. Для чемпіона України це був перший міжнародний матч після повернення на тренерську лаву Миколи Степанця.

До цього матчу “Мотор” підійшов в статусі одного із аутсайдерів групи. В усіх чотирьох попередніх зустрічах український клуб зазнав поразок. Наслідком цього стало звільнення головного тренера команди Патріка Ромбеля, якого замінив Микола Степанець. Це одразу дало результат. Хорватський клуб чинив опір лише на початку матчу, де запоріжцям не вдавалося відірватися більше, ніж на 2 м’ячі. Але ближче до перерви господарі розігралися і розрив став збільшуватися. Перший тайм завершився з рахунком 17-14 на користь “Мотора”.

Після перерви “Мотор” продовжив переможну ходу. Цьому сприяла висока реалізація гольових моментів, яка склала 71%. Надійно в цей час відпрацювали і воротарі – Геннадій Комок та Віктор Кірєєв. Ці складові принесли “Мотору” першу перемогу в нинішньому розіграші ліги чемпіонів — 35-27.

Ця перемога вивела “Мотор” з останнього місця в групі Б. Наступний матч ліги чемпіонів команда Миколи Степанця зіграє зі словенським “Цельє”. Поєдинок відбудеться 4 листопада на майданчику суперника.