circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький мультиплікатор створює серіал про пінгвіна

07.04.2018, 00:11

text
Поділитися:

Вже 16 років поспіль 6 квітня у світі відзначають День мультфільмів. Мультиплікація почала розвиватися задовго до появи кіно. Спочатку відтворити рух у малюнку намагалися первісні люди. Вже у дев’ятнадцятому столітті з’явилася так звана “примітивна мультиплікація”. Завдяки їй і виник кіноапарат. А ще сто років тому створили першого в історії героя мультфільму. Це була динозавриха-мандрівниця Герті.

Запоріжець Григорій Шкарупіло створює мультики вже рік. Головний герой його мультсеріалу — Пінгвін Топ-Топ. Він мешкає на Північному полюсі. Хоча, насправді пінгвіни живуть на Південному. Мультиплікатор пояснює: балакучі птахи мешкають на протилежному боці планети. Фантазувати хлопця змусили маленькі племінниці. Григорій згадує, сестра приїхала до нього додому і залишила племінниць з ним погостювати. Але у них, природно, почалася істерика – через те, що мама пішла. І єдиний із шляхів, щоб зупинити цю істерику, він знайшов, включивши мультики, які є вже зараз на Ютубі. Це магічно подіяло на племінниць. Вони відразу перестали плакати.

Поки що хлопець створив чотири серії про Пінгвінчика Топ-Топа. Їх хронометраж — від трьох до шести хвилин. Це — декілька місяців роботи. У кожній серії розповідається про мандри Пінгвіна. Головний герой нагадує, що у минулій серії він знайомив глядачів зі своїми приятелями, які працюють на науковій станції. Сьогодні вони допоможуть йому відправитися на пошуки великих пригод, – полетіти в космос.

Григорій впевнений, такі мультики допомагають дитині не лише розважитися. У кожній серії завжди є цікаві факти. Тому вони дають малечі можливість дізнаватися щось нове. Мультиплікатор каже, коли робив серію про планети Сонячної системи, то заходив на різні ресурси, Вікіпедію, просто читав якісь факти, і потім їх викладав, причому дуже багато під час пошуків дізнався нового для себе.

початку хлопець пише сценарій, потім обирає музику для серії та сам озвучує свого Топ-Топа. Тільки після цього малює сцени та композиції. Для цього користується фотошопом, ілюстраторами та різними програмами-редакторами. Поки що хлопець робить це самостійно.
Григорій зазначає, працюючи над проектом самостійно, ти ні від кого не залежиш, і ти розумієш, що весь розвиток цього проекту, залежить тільки від тебе. Але в подальшому для такої справи потрібно знайти надійного партнера, який зможе круто озвучувати і який буде з тобою до кінця в цій справі.

Наразі Григорій працює над п’ятим випуском мультсеріалу про Пінгвіна Топ-Топа. У цій історії головний герой мандруватиме разом із дослідником Жак-Івом Кусто. Вони вивчатимуть океан та його незвичайних мешканців. Побачити роботи Григорія Шкарупіло можна у Ютубі на його каналі – Флеш-кідс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: