circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькій обласній лікарні виповнилося 70 років

04.12.2018, 09:28

text
Поділитися:

В урочистому святкуванні з цієї нагоди, що відбулося в КЗ ім. М. Глінки, взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Вітаючи колектив закладу з ювілеєм, очільник регіону відзначив його високий професійний рівень.

– Ми пишаємося досягненнями нашої обласної лікарні. Ви є справжніми фахівцями своєї справи. І примножуєте досягнення нашого регіону не лише щоденною важкою працею, а й на різноманітних конференціях. Хочу побажати, аби наші з вами амбіційні мрії здійснювались. Особливо це стосується матеріально-технічного забезпечення та розвитку лікарні. Адже всі ми справді заслуговуємо європейського рівня якості. Нині на фахівців обллікарні рівняються інші медзаклади регіону. Водночас це чимала відповідальність за життя наших земляків. Ми з вами маємо спільну мету – здоров’я та злагоду жителів Запорізького краю. Тож щиро дякую всім вам за непросту працю. Бажаю обласній лікарні розвитку та процвітання на довгі роки, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

З нагоди свята очільник регіону вручив почесні відзнаки працівникам Запорізької обласної клінічної лікарні. Зокрема, Указами Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, підготовку науково-кваліфікованих фахівців, високий професіоналізм почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу ендоскопічного відділення Олександру Денисенку. Почесного звання «Заслужений працівник освіти України» удостоєний доцент кафедри госпітальної хірургії Запорізького державного медичного університету, завідувач відділенням хірургії обласної клінічної лікарні з 1994 по 2012 рік Микола Головко.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно завідувачу відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для трансплантації та нефрології, завідувачу кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, доктору медичних наук, професору Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти» МОН України Сергію Гриценку.

Крім цього, орден Княгині Ольги ІІІ ступеня було вручено завідувачу кафедри очних хвороб, доктору медичних наук, професору ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти» МОН України Ніні Луценко та старшій медичній сестрі відділення судинної та ендоваскулярної хірургії Наталії Шамрай.

Подяку Прем’єр – міністра України оголошено завідувачу кардіологічного відділення обласної клінічної лікарні Олені Литвиненко та лікарю-хірургу судинному консультативної поліклініки обласної клінічної лікарні Ірині Андроновій.

Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Запорізької області та з нагоди 70-річчя заснування Запорізької обласної клінічної лікарні медаллю «За розвиток Запорізького краю» було нагороджено головного лікаря обласної клінічної лікарні з 1975 по 1991 роки Євгена Короленка та заступника головного лікаря з технічних питань обласної клінічної лікарні Марину Лавріненко.

Також грамотами Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено службу молодших медичних спеціалістів; колектив відділення хірургії та колектив планово-економічного відділу.

Згідно зі статистикою в Запорізькій обласній клінічній лікарні проводиться близько 1,5 мільйона обстежень і понад 10 тисяч операцій щорічно. Не стоїть на місці розвиток прогресивних технологій лікування. Активно розвивається технічна база, підвищується якість діагностики та лікування пацієнтів.

З нагоди ювілею колектив лікарні привітали головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні Ігор Шишка, представники влади та ветерани медзакладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: