circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькій обласній лікарні виповнюється 70 років

18.09.2018, 12:36

text
Поділитися:

До 70-річного ювілею заснування Запорізької обласної клінічної лікарні заплановано цілу низку заходів: науково-практичні конференції, соціальні кампанії, дитячі та спортивні акції. Початок цій грандіозній події поклав престижний українсько-польський симпозіум.

З вітальним словом до учасників звернувся головний лікар Запорізької обласної лікарні Ігор Шишка: «Сьогодні ми відкриваємо українсько-польський симпозіум і разом з цим даємо старт низці заходів, які завершаться в листопаді головною подією цього року – відзначенням 70-річного ювілею обласної лікарні. Наших колег із Варшавського медичного університету ми приймаємо вже не перший раз, тому співпраця з польськими фахівцями стала традицією. Ми проводимо спільні операції, обмінюємося досвідом, думками та переймаємо найкраще з напрацювань європейських колег. До слова, наші фахівці також пройшли стажування в Польщі і вже на практиці застосовують передові методики хірургії на благо пацієнтів нашого краю».

Міжнародна конференція була присвячена актуальним питанням діагностики та лікування венозної патології. Проблема серцево-судинних захворювань актуальна і для України, і для Запорізького регіону зокрема, тому до симпозіуму була прикута увага не тільки медиків, а й керівництва області. Ініціативу Запорізької обласної лікарні підтримали облдержадміністрація та обласна рада.

– Зараз Україна інтегрується в європейський простір, тому проведення міжнародного симпозіуму – це важливий крок у цьому напрямку. Приємно, що в цьому році захід об’єднав ще більше фахівців, знайшов відгук серед запорізьких медиків, фахівців з Дніпра, Маріуполя, Києва та інших міст, – прокоментував заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін.

Провідна медична установа області, якою є Запорізька обласна лікарня, вже вдруге проводить медичний форум такого високого рівня.

Заради важливої події в Запоріжжі зібралися фахівці з усієї України – майже 300 учасників. Це вдвічі більше, ніж на першому українсько-польському симпозіумі. Оскільки венозна патологія зустрічається не тільки в практиці судинних хірургів і кардіологів, захід відвідали урологи, гастроентерологи, хірурги й гінекологи міських та обласних медзакладів.

Дню доповідей передував операційний день. Завдяки наявності в ЗОКЛ сучасного ангіографічного обладнання дві операції були виконані ендоваскулярно – без розрізів, через невеликі проколи. У всьому світі віддають перевагу саме такому виду втручань через його малотравматичність і швидке відновлення пацієнта.

Взаємодія з польськими колегами вже дала свої плоди: обмін досвідом у рамках симпозіуму допоміг підвищити кваліфікацію вузьких фахівців (гінекологів, гастроентерологів, урологів). Це дозволило удосконалити рівень діагностики, дало можливість своєчасно й ефективно лікувати судинні захворювання, тим самим поліпшивши якість життя пацієнтів Запорізького регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: