circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькій шкільний стадіон відвідав заступник міністра освіти

07.12.2017, 13:25

text
Поділитися:

Запоріжжя з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей. Він взяв участь у нараді, яка відбулась в облдержадміністрації, а також побував на новому міському стадіоні і в нещодавно відкритому дитячому садку, повідомляє прес-служба мерії.

Ліквідація черг в дитячі садки міста – одне із запитань, яке обговорювалося під час зустрічі заступника міністра освіти Павла Хобзея і директора департаменту освіти і науки Юлії Погребняк. Серед позитивних прикладів роботи міської влади в цьому напрямку – дитячий садок №186, в якому побував заступник міністра.

Дитячий садок «Іскра» був відкритий в липні 2017 року після проведення капітального ремонту і теромомодернізаціі. Зараз дитячий садок відвідують 112 дітей, які займаються в 6 вікових групах. Як розповіла Юлія Погребняк, за підтримки міського голови Володимира Буряка і депутатського корпусу в Запоріжжі вже другий рік поспіль реалізується план створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти та скорочення черги в міські дитячі садки. Станом на 1 вересня, завдяки комплексним заходам, у Запоріжжі вдалося істотно скоротити чергу з 1569 (станом на 01.01.2016) дітей до 565 (станом на 01.09.2017). Заступник міністра освіти і науки наголосив на важливості роботи департаменту освіти міста Запоріжжя по розширенню мережі закладів дошкільної освіти та повної ліквідації черги на влаштування в них.

Також Павло Хобзей та Юлія Погребняк відвідали новий багатофункціональний стадіон, який був відкритий на базі запорізької гімназії № 71. Це один зі стадіонів, які були побудовані в рамках масштабного проекту з будівництва нових стадіонів у всіх районах міста. Проект вперше реалізується в Запоріжжі. На сьогодні вже завершено будівництво 5 комплексних сучасних спортивних майданчиків у Комунарському (школа № 7), Дніпровському (школа № 100), Заводському (школа № 33), Вознесенівському (гімназія № 71), Шевченківському (гімназія № 93) районах. У найближчих планах запуск стадіонів в Олександрівському та Хортицькому районах.

В ході візиту також обговорювалися і проблемні питання, які неодноразово порушував департамент освіти і науки міської ради в своїх зверненнях до Міністерства освіти і науки та Міністерства фінансів України. Зокрема це зменшення обсягів державної освітньої субвенції, передбаченої на 2018 рік, імплементація Закону України «Про освіту», особливості кадрового забезпечення сучасних навчальних закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: