circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький STEM-центр відзначив перший день народження

02.04.2018, 11:03

text
Поділитися:

30 березня на базі позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» відбувся урочистий захід, присвячений першій річниці старту інноваційного міського проекту «STEM-центр», повідомляє прес-служба мерії.

У Запоріжжі активно розвиваються сучасні освітні напрямки. У березні минулого року на базі «Комунарського районного центру молоді та школярів» був відкритий STEM-центр. Розвиток та підтримка у молоді та дітей інтересу до науково-дослідницької, винахідницької , конструкторської діяльності та використання інноваційних технологій дають можливість у майбутньому стати успішними програмістами, інженерами, винахідниками та обрати сучасну професію – вважають викладачі центру.

За рік існування STEM-центру, його вихованці набули цінного практичного досвіду, оволоділи знаннями з робототехніки та моделювання. Протягом року була проведена низка заходів, на яких юні винахідники продемонстрували отримані навички.

З річницею вихованців та колектив закладу привітав заступник міського голови Валерій Еделєв.

– Ті знання, які дитина отримує у школі, не можуть у повному обсязі задовольнити всі її інтереси. STEM-освіта – один із перспективних напрямків, і дуже добре, що вже зараз вихованці отримують всебічну освіту з урахуванням професій майбутнього. Міська влада підтримує прагнення запорізьких дітей до отримання нових знань, і тому на честь дня народження STEM-центр отримав сучасний 3Dпринтер. Я впевнений, що він стане у нагоді під час занять у позашкільному закладі, – відзначив Валерій Еделєв.

Вихованці підготували для гостей свята яскраву розважальну програму, та влаштували виставку своїх досягнень з роботомоделювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: