circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький суд звільнив бойовика, який воював за “ДНР” і “ЛНР”

16.05.2018, 15:50

text
Поділитися:

«Повернись додому». Три роки тому СБУ запровадила спеціальну програму з метою повернення прибічників так званих “ДНР” і “ЛНР” до України. Вона передбачає звільнення від кримінального переслідування в обмін на добровільну явку з повинною. За час існування програми понад 300 колишніх бойовиків повернулися до мирного життя. У Запоріжжі такий випадок стався вперше. Житель нашого міста звернувся до співробітників СБУ, аби ті надали змогу перейти на легальне становище.

Володимир 4 роки перебував на Сході України, де воював на стороні терористів. Але 3 тижні тому вирішив повернутися додому. Згодом опинився у суді. Чоловік не показує обличчя, переймається власною безпекою. Володимир запевняє, нікого не вбивав і нічого кримінального не вчиняв. Втім, підтверджує – служив у тамтешній військовій поліції.

Але з часом, як пояснює Володимир, його сприйняття реалій почали кардинально різнитися з поглядами вже колишніх товаришів. Тоді й вирішив повернутися додому.

Три тижні правоохоронці розслідували справу Володимира — збирали покази, проводили різноманітні експертизи. Заслухавши історію Володимира, суддя виносить вирок: вас звільнено із кримінальної відповідальності. Провадження у справі закрите. Чоловіка виправдали. Однак плани на подальше мирне життя у нього доволі неоднозначні. Але обіцяє повернутися на Схід тільки як військовий Збройних Сил України.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: