circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький центр туризму відзначає ювілей

16.05.2018, 10:11

text
Поділитися:

З цієї нагоди в обласній філармонії відбулися урочистості. З ювілеєм колектив та вихованців закладу привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Для позашкільної освіти України 2018 рік став особливим. Це офіційний рік її народження. 100 років тому утворилися перші центри позашкільної освіти: численні клуби, дитячі майданчики, майстерні, гуртки, секції. Вони стали прототипом сучасних позашкільних закладів освіти. Серед них своє 70-річчя відзначає КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

У вітальному слові Едуард Гугнін зазначив: «З таким закладом у мене пов’язані різні періоди життя. Пам’ятаю свій перший табір, де ми співали під гітару. Пізніше я також працював з вихованцями центру, які проявлялись як наукова еліта нашої країни. Сьогодні в залі зібралося чимало людей, які присвятили своє життя цьому чудовому закладу. Тож бажаю вам відчувати гармонію з природою та відкрити в собі найкращі людські якості. З нагоди ювілею центру всім викладачам бажаю здібних вихованців, туристам – нових маршрутів і вражень, а науковцям – нових перемог і нагород. Саме так, у синергії цих якостей і розвитку закладу, ми зможемо виховати гідне майбутнє України».

Посадовець також вручив відзнаки фахівцям закладу. Так, грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено завідувача організаційно-масового відділу з питань роботи з талановитою молоддю та МАН Олену Шелегеду. Подяку Міністерства освіти і науки України оголошено завідувачу туристсько-спортивного відділу Світлані Бебешко та методисту Олексію Ніколаєву.

За зразкове виконання службових обов’язків, плідну працю, високі досягнення у професійній діяльності, з нагоди 70-річчя КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР подяку Запорізької обласної державної адміністрації оголошено заступнику директора з навчально-виховної роботи структурного підрозділу «Токмацький відділ туризму» Олені Лукаш; керівнику туристських груп (походів) Олександру Жакову; керівнику гуртків Сергію Бородіну; керівнику гуртків структурного підрозділу «Приморський відділ туризму і краєзнавства» Світлані Микалюк; директору турбази «Лиса Гора» Костянтину Пацалю; керівнику гуртків Владиславу Кролю; керівнику гуртків структурного підрозділу «Приморський відділ туризму і краєзнавства» Тетяні Данилюк, головному бухгалтеру КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР Оксані Толочек.

За високі досягнення у туризмі та краєзнавстві нагороджено цінними подарунками кращих гуртківців центру туризму. Їх отримали командир гуртка «Екологічне краєзнавство» Михайло Фоменко; командир гуртка «Історичне краєзнавство» Максим Квасов; вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» Денис Кравцов; вихованка гуртка «Археологічне краєзнавство» Поліна Павлюкова та вихованець гуртка «Пішохідний туризм» Віталій Шевченко.

На знак заслуги вагомого вкладу Центру в розвиток туристичної галузі Запорізького для музею історії дитячого туризму Запорізької області передано подарунок – ілюстровану енциклопедію Запорізької області та фотоальбом.

Для учасників свята колектив Запорізької обласної філармонії подарував концертну програму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: