circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький центр зайнятості реалізує пілотний проект

20.02.2018, 14:48

text
Поділитися:

Запорізький міський центр зайнятості у червні 2017 року визначено як пілотний у впровадженні нової послуги для роботодавців з підбору персоналу шляхом рекрутингу. На сьогодні вже надано послуги 326 підприємствам, серед яких є і роботодавці з інших регіонів. За час дії експерименту працевлаштовано 162 людини. Нині ця робота триває, залучаються до співпраці нові підприємства, яким пропонуються послуги, що можуть стати корисними та доцільними, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Робота рекрутингу полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а й у пошуку роботодавців для шукачів роботи. За період дії експерименту було опрацьовано 3636 резюме осіб, які шукають роботу. 1450 громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості м. Запоріжжя, отримали інформацію щодо наявних вакансій. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.

У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів із великої кількості бажаючих. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, бо послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Під час проведення експерименту спеціалістами з підбору персоналу за типом рекрутингу створено оновлену базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме та анкет. Працюючи під гаслом «оперативно, якісно, вчасно», фахівці опрацьовують заявки, підбирають роботу, використовуючи сучасні методи роботи.

– Ми вважаємо цей експеримент вдалим, – розповіла директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. – Маємо на меті якнайшвидше наблизити шукачів роботи до роботодавців, розширити перелік соціальних послуг, тим самим долати дисбаланс попиту і пропозиції на ринку праці».

Найближчим часом аналогічний рекрутинговий сектор запрацює в Мелітопольському міському центрі зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: