circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький учитель отримав звання кращого педагога-новатора України

09.10.2018, 11:45

text
Поділитися:

Під час зустрічі з викладачем КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР Олександром Жуком голова облдержадміністрації вручив йому медаль «За розвиток Запорізького краю».

Костянтин Бриль нагадав, що ім’я кращого педагога-новатора України за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine було оголошено в День учителя. Переможців національної премії привітав Президент України Петро Порошенко та вручив цінні подарунки за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

У якості премії переможець Global Teacher Prize Ukraine Олександр Жук отримав право на поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019, один рік безкоштовного навчання від «Освіторії» та 250 000 грн.

– Серед найкращих учителів України чимало тих, хто спеціалізується на інклюзивній освіті. Завдяки Благодійному Фонду Порошенка та Марині Порошенко запорізькі освітяни отримали можливість стати першопрохідцями в сфері інклюзії. І нині наші фахівці діляться своїм досвідом з освітянами всієї держави. Хочу подякувати Олександру Жуку, який прославив Запорізьку область завдяки своїй творчій праці. Людина досягає результату, коли впевнено працює над собою і йде до цього щодня. Тож нагорода з рук Президента – це дійсно почесна та заслужена ним відзнака, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Олександр Жук працює вчителем інформатики в КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР з 2009 року, займається інклюзивною освітою, вивчив жестову мову разом з дітьми. Педагог-новатор створює роботів і майструє сонячні панелі, а також три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку. Також він бере постійну участь у семінарах, конференціях, професійних конкурсах, науково-експериментальній роботі. Діяльність вчителя охоплює такі проекти як: «Школа енергії», «Школа енергії 2.0», «Кліматичні краплі», «FIRST LEGO», «Кліматична магія», «True or False».

Учні Олександра Анатолійовича є постійними учасниками та призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад, інтелектуальних ігор: «Школа майбутнього – школа без обмежень», «Без бар’єрів», «Samsung назустріч знанням», «Весела наука», «Покоління мобільного Інтернету», «ХІІІ Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки», «Міжнародний конкурс відео #DOMOREWITHLESS», Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху – 2016».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: