circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький виш за популярністю у контрактників опинився на 10 місці в Україні

14.12.2018, 12:56

text
Поділитися:

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднила рейтинг показників вступної кампанії серед вітчизняних вишів, у основу якого покладені результати вступу 2018 року. У рейтингу використані дані, які представники інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» отримали з Єдиної державної бази з питань освіти за результатами минулорічної вступної кампанії.

Статистичні дані рейтингу поділені за кількома групами і містять інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

За показниками рейтингу Запорізький національний університет увійшов до топ-15 кращих вищих навчальних закладів у рейтинг-листі за показником «Вступники, зараховані на контракт». ЗНУ посів 10 позицію із 393 можливих, Запорізький національний технічний університету опинився на 25 місці, а Запорізький державний медичний університет – на 32.

У рейтинговому листі, складеному за показником «Вступники, зараховані на бюджет», результат становить 303 особи у ЗНТУ, 276 – у ЗНУ та 265 – у ЗДМУ.

За показником «Найкращий бал ЗНО на контракт» лідируючі позиції серед запорізьких вишів посів медичний університет, що опинився на 39 місці з 200. При цьому за показником «Найкращий бал ЗНО на бюджет» ЗДМУ посів 23 сходинку рейтингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: