circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькому центру профтехосвіти передали сучасне обладнання

11.12.2020, 08:21

text
Поділитися:

10 грудня заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко разом з регіональним фахівцем програми підтримки реформи професійно-технічної освіти «EU4Skills: Кращі навички для України» Ольгою Пушиною під час відвідування Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти передали закладу сучасне ІТ-обладнання. Навчальний заклад отримав 11 ноутбуків, а також набори з принтерів, проєкторів, серверів та інших девайсів в рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для України».

ІТ-обладнання вартістю понад 300 тис. грн придбано у рамках програми EU4Skills за фінансової підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Естонії, Фінляндії та Польщі. Загалом 500 учнів та 40 викладачів Запорізького політехнічного центру отримають можливість використовувати нове обладнання, в тому числі, для вирішення проблем в організації освітнього процесу під час пандемії COVID-19. Це дозволить викладачам запроваджувати нові курси та методики дистанційного навчання та продовжувати уроки для учнів.

Олександр Свистун висловив вдячність програмі EU4Skills за всебічну підтримку і впровадженні реформи профтехосвіти. Серед найбільших викликів, з якими стикнулися профтехи під час пандемії, – недостатня кількість обладнання та програмного забезпечення, а також необхідність покращити цифрові навички як студентів, так і викладачів. Тому підтримка у вигляді надання обладнання, а також інші комплексні ініціативи, які впроваджує програма EU4Skills у сфері діджиталізації, є дуже актуальними та потрібними для навчальних закладів регіону.

EU4Skills реалізує великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки різних аспектів реформи профтехосвіти, зокрема, розробку онлайн-курсів для викладачів профтехів з цифрових компетентностей. У партнерстві з Microsoft Ukraine та Міністерством освіти і науки України EU4Skills планує запровадити новітнє програмне забезпечення, яке дозволить профтехам використовувати сучасні технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: