circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькому центру кардіохірургії виповнилося 25 років

20.10.2017, 10:43

text
Поділитися:

У культурно-діловому центрі «Байда» відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії», присвячена 25-річчю відкриття Запорізького центру кардіохірургії. Захід відбувся під егідою Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та асоціації хірургів та терапевтів Запорізької області. У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова облради Григорій Самардак, провідні кардіохірурги, хірурги, анестезіологи, кардіологи, імунологи, біохіміки та представники інших лікарських спеціальностей, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Едуард Гугнін вручив грамоти облдержадміністрації колективу Запорізького центру кардіохірургії та провідним лікарям.

– Запорізький центр кардіохірургії – це справжня наукова школа для медиків. Вам є чим пишатися і є що передати, ваш досвід безцінний. Сподіваюсь, що всі напрацювання будуть втілені не лише у Запорізькій області, а й за межами України. Я вас вітаю з почесним ювілеєм та бажаю лікарям сил, натхнення, любові до своєї справи, бо, не зважаючи ні на що, ви гідно виконуєте свою роботу та рятуєте людські життя, даруєте надію на майбутнє, – зазначив у привітальному слові Едуард Гугнін.

Учасники конференції ознайомились з найбільш актуальними питаннями у рішенні проблем кардіології та кардіохірургії з використанням сучасних інноваційних технологій.

Також було розповсюджено позитивний досвід, який накопичено співробітниками Запорізького центру кардіохірургії під керівництвом академіка НАМН України, професора Олександра Никоненка.

З доповідями виступили провідні вчені Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та Запорізької медичної академії МОЗ України.

Конференція стала джерелом науково-практичної інформації, інтерактивного обміну досвідом, дозволила розширити світогляд лікарів різних лікарських спеціальностей в актуальних проблемах кардіології та кардіохірургії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: