circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькому заводу феросплавів виповнилося 85 років

11.10.2018, 11:38

text
Поділитися:

З цієї нагоди у Запорізькій обласній філармонії відбулися урочисті збори, у яких взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. На святковий захід також завітали представники влади міста й області, партнери і колеги – керівники підприємств Запоріжжя і України, а також закордонні гості з Грузії, Словаччини, Польщі.

Вітаючи працівників АТ «ЗФЗ» з ювілеєм підприємства, Костянтин Бриль наголосив на великому вкладі заводу у розвиток Запорізького краю.

– Прийміть мої щирі вітання з нагоди 85-річчя утворення Запорізького заводу феросплавів. За цей час ваше підприємство здобуло репутацію стабільного виробника феросплавів. Завод є одним із найбільших у світі не лише за обсягами виробництва, а й за номенклатурою сплавів, що випускаються. Частка виробництва продукції заводу в Україні складає 30-35%, у світовому обсязі феросплавів – 1-2%. Особливу увагу на підприємстві приділяють питанням реконструкції і модернізації виробництва, реалізації енергозберігаючих та екологічних програм. Запорізька область у ці непрості часи посідає почесне третє місце серед регіонів України за обсягами реалізації промислової продукції. Це – майже 9% у масштабах України. І це досягнення в тому числі і працівників колективу Запорізького заводу феросплавів. Ваш легендарний колектив став справжньою кузнею високопрофесійних кадрів. Дякую вам за високий професіоналізм та бажаю добробуту й успіхів у всіх починаннях, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону вручив відзнаки працівникам АТ «ЗФЗ». Зокрема, грамотами облдержадміністрації були нагороджені в.о. начальника відділу вхідного контролю Юлія Стремедловська; майстер ділянки з поточного утримання та ремонту залізничної колії, зайнятого на шлакових відвалах цеху переробки шлаку, Микола Карпець та плавильник феросплавів 6 розряду плавильного цеху № 2 Олександр Коробко.

Подяки голови облдержадміністрації отримали начальник зміни плавильного цеху № 3 Сергій Заєць та машиніст тепловозу залізничного цеху Володимир Сумка.

У свою чергу, на згадку про ювілей підприємства голова правління АТ «ЗФЗ» Павло Кравченко вручив Костянтину Брилю пам’ятну булаву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: