circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьку молодь зацікавлять точними науками

24.11.2017, 13:29

video text
Поділитися:

Це єдиний у Запоріжжі стем-центр. Саме тут діти дізнаються, як програмувати, конструювати та реалізовувати свої творчі ідеї. Багато з них вже мають власні доробки. Разом зі студентами технічного вишу влаштували спільну виставку. Показали роботів, квадрокоптери та віртуальну реальність. Представляє тут свою роботу і Олексій. Він — вихованець стем-центру. Хлопчик давно захоплюється конструюванням роботів. Один із перших – “Робот-2”. Зібрав його за 18 годин.

Окрім спільної виставки, студенти підготували для школярів і майстер-класи. На одному з таких дітей навчали три д моделюванню. За допомогою такої гри-навчання, діти краще засвоюють матеріал та цікавляться точними науками.

Аби такі заходи відбувались частіше, керівництво стем-центру підписало творчу угоду з технічним університетом щодо подальшої співпраці. Це дасть початок новому етапу освіти.

Завдяки угоді студенти вишу зможуть проходити у стем-центрі практику. А це значить, що вчитимусь не тільки самі, а й навчатимуть чомусь новому дітей, а ще передавати їм свій досвід.

Євгенія Вертій, Володимир Кіт

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: