circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких підприємців штрафуватимуть за неоформлених працівників

29.01.2020, 11:04

text
Поділитися:

З 22 по 31 січня в Запоріжжі проходять інформаційні бесіди представників міського управління праці з підприємцями. Бізнесменів попереджають про високі штрафи за неоформлених працівників. З лютого інспектори приходитимуть в установи торгівлі, харчування, готельного бізнесу, щоб перевіряти легальність працевлаштування.

Представники управління з питань праці Запорізької міської ради попереджають: якщо працевлаштування є неофіційним, працівник не отримує соціально-трудових пільг, не відраховує кошти до бюджету, тому не зможе розраховувати на відповідне пенсійне забезпечення в майбутньому.

Також в управлінні попереджають підприємців про високу фінансову відповідальність за кожного неоформленого робітника. До кінця січня представники управління проводять інформаційні відвідування та нагадують комерсантам про вимоги законодавства.

–  Далі – контрольні заходи, де вже будемо складати акти на правопорушення. На сьогодні є стаття 265 Кодексу про працю, що передбачає для підприємця штрафи в розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника. Мінімальна зарплата на 1 січня поточного року складає 4723 гривні. Звертаємось до наших роботодавців: будь ласка, приведіть ваші трудові відносини з працівниками у відповідність до вимог чинного законодавства, – наголосив начальник управління з питань праці Запорізької міської ради Юрій Швець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: