circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких підприємців звільнять від орендної плати

26.03.2020, 09:03

text
Поділитися:

В ході 49-ї сесії Запорізької міської ради депутати ухвалили рішення звільнити з 17 березня 2020 року орендарів об’єктів комунального майна,які на час запровадження обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням на території України коронавірусу COVID-19, не здійснюють свою господарську діяльність, від сплати орендної плати до скасування обмежень.

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 у всьому світі Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) на усій території України встановлено карантин з тимчасовими обмеженнями прав фізичних і юридичних осіб. Як зазначив у своєму зверненні до запоріжців міський голова Володимир Буряк, податкові канікули для бізнесу – це прерогатива центру. Але на міському рівні він запропонував депутатам звільнити до скасування карантинних обмежень підприємців від орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності.

Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.03.2020 №89 враховано рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 11.03.2020 та прийнято до виконання постанову КМУ від 11.03.2020 №211. Від 17 березня у Запоріжжі, у зв’язку з карантином, заборонено чи суттєво обмежено роботу окремих суб’єктів господарювання.

Представники малого та середнього несуть збитки від вимушених обмежень. Тому міська рада вирішила звільнити з 17 березня 2020 року орендарів об’єктів комунального майна, що на час запровадження карантинних заходів не здійснюють свою господарську діяльність, визначену договором оренди комунального майна, від сплати орендної плати до скасування введених протоколом позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 16.03.2020 № 07 обмежувальних заходів. Орендарі мають укласти відповідні додаткові угоди до діючих договорів оренди комунального майна, подавши про це орендодавцю, балансоутримувачу письмову заяву та документ, що підтверджує відсутність ведення господарської діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: