circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких роботодавців попереджають про штрафи за звільнення під час карантину

29.04.2020, 07:55

text
Поділитися:

Нині по всій країні триває загальнонаціональний карантин. У цей період, за рішенням роботодавця, працівники можуть працювати дистанційно, або піти у неоплачувану відпустку. А от за звільнення керівників чекає штраф.

Згідно з Указом Президента України щороку 28 квітня відзначається День охорони праці. Саме ця галузь на кожному підприємстві є запорукою його успішної та законної діяльності. Особлива увага роботодавцями має приділятись безпеці здоров’я працівників, а особливо в умовах пандемії коронавірусу.

Так, під час дії карантину в разі незаконного звільнення працівника роботодавцю загрожує штраф у розмірі від 34 тис. грн до 51 тис. грн, або позбавлення права обіймати певні посади, чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років, або ж виправні роботи до двох років.

– Підприємства, які працюють в умовах карантину, можуть долучати своїх працівників до дистанційної надомної роботи, або за їх бажанням відправляти у неоплачувані відпустки чи у щорічні, за згодою сторін і зі збереженням заробітної плати, – розповів начальник управління з питань праці Запорізької міськради Юрій Швець.

Також у місті Запоріжжі діють затверджені комплексні заходи щодо поліпшення стану виробничого середовища, гігієни праці та безпеки на 2020-21 рр. Головною метою є зниження рівня виробничого травматизму, професійної захворюваності працівників і створення належних безпечних умов праці на підприємстві.

– Цей комплекс включає 462 заходи і розрахований на два роки. В них задіяні 48 підприємств міста Запоріжжя. Передбачені кошти на охорону праці в цих заходах – 96,1 млн грн, – зазначив Юрій Швець.

Загалом від початку 2020 року управлінням з питань праці направлено близько 50 листів на підприємства, де відбулись випадки виробничого травматизму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: