circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких учнів нагородили за зображення європейської України

20.05.2021, 08:55

text
Поділитися:

Конкурсні роботи до Дня Європи розміщувались на офіційному YouTube каналі та Facebook-сторінці Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності.

В поточному році конкурсний відбір проводився за наступними номінаціями:

Краще відео – «Готуємо європейські страви вдома».
Краща презентація – «Людина, що змінила європейську історію». Кількість слайдів.
Відеоробота для студентів закладів вищої освіти – «Відкриваючи Європу».
Для дітей 7-13 років конкурс – «Креативна захисна маска» – зроби селфі у незвичній масці з національним/культурним символом європейської країни.

За результатами голосування пам’ятні призи від Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації та Представництва ЄС в Україні за участь у конкурсах отримують:

Номінація за краще відео «Відкриваючи Європу»:

Єдині учасники цієї номінації – Дідух Діана та Дідух Аліна (КЗ Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді).

Номінація за краще відео «Готуємо європейські страви дома»:

Дмитренко Данил, Дмитренко Катерина (Комунальний заклад «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-І ступенів» Запорізької обласної ради, 5 клас);
Бондаренко Даніїл (Учень 9-Б класу Комунального закладу “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради);
Вініченко Олександра (Державний навчальний заклад «Михайлівське вище професійне училище»);
Гончар Софія (Бердянська гімназія 3 “Сузір’я”, 7-В клас);
Зубач Дарина (Володимирівського ЗЗСО «Успіх»);
Білодід Глєб (Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс № 106 Запорізької міської ради Запорізької області);
Хімченко Яна (КЗ Кам’янсько Дніпровська загальноосвітня школа І ІІІ ступенів № 3);
Марусенко Ім’я не вказано (Токмацька ООШ №5);
Маляренко Владислав (ДНЗ Запорізький ПТКЛ);
Бончева Вікторія (заклад не вказано);
Васильцов Микита (Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської селищної ради);
Місюра Кирило (три роботи – Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс № 106 Запорізької міської ради);
Кульбак Владислав та Моруга Вікторія (КЗ « ОЗЗСО «Сузір’я», 5-Б);
Лебеденко Ярослав (учень 5 – В класу Вільнянської гімназії “Світоч” Вільнянської міської ради);
Макарович Валерія (10-А классу спеціалізованої школи 7 м. Запоріжжя).

Номінація – «Креативна захисна маска»:

Старостіна Аліна (7 років, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради);
Трофімчук Ілля (учень 2-Г класу, Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс № 106 Запорізької міської ради);
Шаповалова Єва, (11 років, Петропільський опорний заклад загальної середньої освіти Широківської сільської ради);
Підгорна Мілана (учениця 8-В класу, ЗЗБНВК №106);
Скоробогата Вікторія (1-А, Запорізька гімназія № 28);
Тараненко Варвара (учениця 1 класу,Новозапорізька школа, Долинська ОТГ);
Лола Анастасія (учениця 4-Б класу, ЗЗСО № 103 м. Запоріжжя;
Подгорна Вікторія (учениця 7-А класу, Запорізька гімназія 107);
Столярчук Ангеліна (учениця 2-А класу, ЗЗСО № 5 Токмацької міської ради);
Спекторук Давид (учень 8 класу, Новозапорізька школа, Долинська ОТГ).

Номінація за кращу презентацію – «Людина, що змінила європейську історію»:

Старіков Макар (учень 6 класу, Пологівський район, м. Оріхів, КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «СУЗІР’Я»);
Тягун Анастасія (учениця 10-А класу КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Кам’янсько – Дніпровського району);
Телега Єгор (учень 8 класу, Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Мелітопольської міської ради);
Учні 6-А класу Запорізької ЗОШ №4;
Ковальчук Євгенія (учениця 5-Б класу Запорізької ЗОШ №103);
Мирко Віолетта (учениця 7 класу КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»);
Місячний Михайло (учень 10 класу Бердянської гімназії №1 «Надія»);
Завалко Марія (учениця 9-А класу ліцею №105);
Лаурєцкас Влада (учениця 8-Б класу ЗСШ №7 м. Запоріжжя);
Купреєва Аліна (учениця 9-А класу Запорізького ліцею №105).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: