+3°

+3°

Запорізький «АРПІ» став віце-чемпіоном Першої ліги

15.07.2021, 17:30

Цьогорічний чемпіонат пройшов за досить незвичною формулою. На відміну від традиційної схеми гри у кілька кіл, команди були розділені на підгрупи, за підсумками матчів в яких визначалися учасники плей-офф. Але, незважаючи на незнайомий регламент, до участі у Першій лізі заявилось більше команд, ніж очікувалося.

Луцький «Любарт» перед стартом сезону не ставив високих завдань. Але впевнена гра команди протягом турнірної дистанції, яка наближала волинян до нагород, змусила переглянути плани та дії.

У першому поєдинку, який відбувся у Луцьку, сильнішим виявилися господарі — 5:2. Тож перед «АРПІ» у повторній грі стояло складне завдання — відіграти три мʼячі, щоб залишити титул чемпіона Першої ліги у себе. Саме це і стало вирішальним у визначенні переможця змагань.

«АРПІ» зробив усе, щоб ліквідувати відставання після першого матчу. Надія народилася вже на початку зустрічі , коли на четвертій хвилині Олександр Міщук відкрив рахунок. Після цього господарі майданчика щільно «усілися» на ворота лучан. Але в кількох моментах не вистачало влучності під час останнього пасу. За мінімальної переваги «АРПІ» команди пішли на перерву. У другому таймі малюнок гри не змінився. «АРПІ» тиснуло, «Любарт» відбивався. Але вже одразу виникли проблеми. На 23-й хвилині господарі пропустили швидку контратаку і волинянин Сизик зробив рахунок нічийним. На 27-й хвилині гравець «АРПІ» Олександр Бугай знову виводить свою команду уперед. Але знову «Любарт» організовує швидкий відрив — 2:2. Це майже руйнувало надії «АРПІ» на чемпіонство, проте команда не зупинилася. І на останній хвилині матчу той же Олександр Міщук приносить перемогу своїй команді — 3:2. З таким рахунком завершився матч. Проте за сумою двох поєдинків чемпіоном Першої ліги став «Любарт». У «АРПІ» — срібні медалі.