+3°

+3°

Запорізький «Арпі» вийшов до півфіналу змагань

17.06.2021, 13:42

Перший матч ¼ фіналу запорізький «Арпі» програв із рахунком 2:3. Завдяки правилу виїзних голів вдома нашу команду влаштовувала як мінімальна перемога 1:0, так і 2:1. Відповідно у разі дзеркального реваншу 3:2 рахунок у серії вирівнюється, тож виникає потреба в додаткових таймах. Господарі явно не горіли бажанням затягувати процес. Вже на четвертій хвилині «Арпі» вийшов уперед. З пенальті відзначився Андрій Огнистий.

Рахунок, якого «Арпі» вистачало для перемоги, протримався до останньої хвилини першого тайму. Аж доки Олександр Басич не відправив господарям гол «у роздягальню».

Однак прикрість тривала недовго. Майже одразу після перерви Євген Рогачув повернув запоріжцям лідерство. Згодом Андрій Огнистий оформив дубль, забезпечивши рахунок 3:1. З боку гостей Андрію відповів Володимир Кручок, зробивши рахунок дзеркальним відносно першого поєдинку. Однак господарів, і зокрема того ж таки Андрія, це не влаштовувало і невгамовний 17-й номер поставив остаточну крапку в матчі. 4:2 — перемога за «Арпі», котрий виходить до півфіналу змагань.

Тепер на «Арпі» у півфіналі чекатиме «Славута» з Хмельницької області. Її шлях до півфіналу був досить цікавим. Адже свій перший чвертьфінальний матч на виїзді з «Автолокомотивом» «Славута» програла 5:8. А у матчі-відповіді на своєму майданчику взяла реванш 6:1. Дати півфінальних ігор наразі уточнюються.