circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький бізнес отримуватиме «Доступні кредити 5-7-9%» ще в одному банку

11.09.2020, 13:46

text
Поділитися:

Ще один український банк підписав з Запорізькою міською радою Меморандум про співпрацю у рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Сьогодні документ підписали міський голова Запоріжжя Володимир Буряк та керівник філіалу «Укрексімбанку» у Запоріжжі Іван Лут.

Нагадаємо, міський бюджет допомагатиме мікропідприємцям, представникам малого бізнесу, які отримують кредити у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Місто компенсуватиме вказаним підприємцям 5% процентної ставки по кредитах, які не перевищують 600 тисяч гривень. 21 серпня відповідний Меморандум міський голова Володимир Буряк підписав з «Укргазбанком» та «Ощадбанком». Сьогодні до угоди приєднався ще один український банк – «Укрексімбанк» («Державний експортно-імпортний банк України»).

– Вважаю, що державна програма «5-7-9» може стати стимулом для розвитку бізнесу, у тому числі й у нашому місті. Запоріжжя також вирішило зробити внесок у її реалізацію, компенсуючи 5% кредитної ставки по кредитах до 600 тисяч гривень. У серпні підписали відповідний Меморандум з «Украгазбанком» та «Ощадбанком». Приємно, що тепер до них приєднується і «Укрексімбанк», – сказав Володимир Буряк.

Рішення про компенсацію вказаним категоріям бізнесу відсотків за кредитами програми «Доступні кредити 5-7-9%» за рахунок коштів бюджету міста було прийняте у рамках міської програми виходу з коронакризи. Її розробили за дорученням Володимира Буряка. Головна мета – підтримати на місцевому рівні малий та середній бізнес, який зазнав збитків в умовах карантинних обмежень, затверджених в Україні.

– Наш банк приєднується до Меморандуму стосовно співпраці у реалізації державної програми «5-7-9». Ми також готові співпрацювати з містом за іншими напрямками. Головна спеціалізація нашого банку – великий бізнес, але міські ради також є надійними клієнтами, тому ми зацікавлені у співробітництві, – зазначив Іван Лут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: