circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький будинок дитини отримав нове медичне обладнання

29.08.2019, 08:48

text
Поділитися:

Запорізькому обласному спеціалізованому будинку дитини «Сонечко» передано електроенцефалограф «Тредекс». Медичний пристрій було придбано благодійним фондом «Щаслива дитина» в рамках реалізації грантового проєкту, що був підтриманий Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Представники фонду презентували медичний діагностичний телеметричний транстелефонний комплекс «Тредекс»: канал електроенцефалографічний радіотелеметричний «ExpertTM-Compact» 16-канальний з можливістю проведення відеореєстрації ЕЕГ.

Упровадження і використання методу ЕЕГ у дитбудику «Сонечко», як майбутньому центрі медичної реабілітації і паліативної допомоги дітям з особливими потребами Запорізького регіону, допоможе реалізувати і досягти основної мети, яку ставить перед собою мультидисциплінарна команда спеціалістів: забезпечити виконання діагностично-лікувальної і реабілітаційної програми допомоги дітям, більшість з яких є діти-сироти і діти, які залишилися без батьківського піклування, на сучасному, професійному й ефективному рівні.

За інформацією Департаменту, Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» розрахований на 305 місць. Середньорічна чисельність вихованців становить близько 280 дітей, приблизно половина з яких позбавлені батьківського піклування. Майже 80% дітей, які наразі перебувають у закладі, мають розлади психоневрологічного профілю. Серед них кожна п’ята дитина має важкі вроджені вади розвитку і тяжкі порушення стану здоров’я. Це діти з груп паліативної та реабілітаційної допомоги, діти з інвалідністю з усієї Запорізької області. Вони потребують постійної медичної допомоги і нагляду за станом здоров’я, що включає своєчасну діагностику, зокрема електроенцефалографію для подальшого коригування терапії.

До цього часу такі обстеження у будинку дитини не проводилися, а діти, які цього потребували, направлялися до інших медичних закладів. Це викликало певні незручності, особливо коли йшлося про важких паліативних хворих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: