circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький центр зайнятості перейшов на онлайн-роботу

18.03.2020, 14:09

text
Поділитися:

Карантин – не привід зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників. Тому міський центр зайнятості пропонує добірку онлайн-сервісів, якими можуть скористатися запоріжці на час обмежувальних заходів. У переліку – бази вакансій, платформи з розвитку кар’єри, освітній портал.

Шукайти роботу онлайн запоріжці зможуть на офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку необхідно зазначити регіон та професію. Про вакансію, яка зацікавила, можна дізнатись більше, зателефонувавши до центру зайнятості. Окрім цього, кар’єрні радники центру порадять, як написати ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чи обов’язково писати супровідний лист.

Також функціонує електронний кабінет роботодавця, який надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вакансій.

Ще один онлайн-ресурс, який буде корисним усім, а особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua.

Тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку soft skills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Також до послуг запоріжців новий онлайн-ресурс – Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua.

Він пропонує курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: