+3°

+3°

Запорізький ФК «Мотор» здобув чергову перемогу в чемпіонаті області

13.11.2020, 13:16

Протягом стартових 15-ти хвилин «Мотор» не міг віднайти свою гру. Запоріжці помилялися та не знаходили контраргументи в атаці. Однак усе ж відзначилися в першій половині зустрічі. Віктор Довбиш заробив пенальті та сам його ж і реалізував.

Дійсно, на другий тайм вийшла зовсім інша команда. «МОТОР» взяв м’яч під контроль і почав демонструвати свою звичну гру. Простріли з флангів, позиційні атаки та індивідуальна майстерність гравців допомогла господарям забити ще тричі. Голи на своє ім’я записали Сергій Ломака, а Мелі Генрі відзначився дублем. Віддамо належне і бердянцям. Колектив не сидів в обороні, часом показував зуби , прагнучи хоча б голу престижу. Але «моторівці» залишили свої ворота «сухими». 4:0 — фінальний рахунок матчу і «МОТОР» здобуває чергові 3 очки. Наразі в чемпіонаті області запоріжці псідають другу сходинку турнірної таблиці.

Наступний матч ФК «МОТОР» проведе вже в аматорському чемпіонаті України. Та через те, що Запоріжжя перебуває в «червоній» зоні, команда буде змушена грати не на своєму полі. Суперником підопічних Анатолія Чанцева стане лідер групи – ФК «Вовчанськ». Поєдинок відбудеться 15-го листопада у селі Роздол на тренувальній базі «Таврія-Скіф». Стартовий свисток пролунає рівно о 13:00.