circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький художник-каліграфіст прикрашає будинки оригінальними графіті

02.08.2019, 16:15

text
Поділитися:

Літерами про головне. Запорізький художник-каліграфутурист Олександр Зінов’єв прикрашає стіни місцевих будівель написами та малюнками. Кожен проект реалізовує власним коштом або ж на замовлення. На місці непристойних знаків та малюнків з’являються позитивні слова та зашифровані цитати великих мислителів. Хлопець працює відразу в двох стилях.

Радість, любов та щастя — головна тема зображень запорізького художника Олександра Зіновʼєва.Зараз він розмальовує один із трансформаторів на вулиці Гоголя. Свої написи називає своєрідними мантрами. Олександр вірить, що слова мають певну силу. Адже, коли людина читає їх, то у підсвідомості налаштовує себе на позитив. Художник розповідає, що талант малювати успадкував від батька. А от мистецтву каліграфії навчився сам. Займається нею вже протягом 3-х років та називає її стилем для душі.

Олександр згадує і свою першу масштабну роботу. Її він зобразив на території рідного університету.Художник зашифрував там лозунги про навчальний заклад. Ця робота виконана у стилі футуристичної каліграфії. Для її виконання застосовують змішаний арабський, слов’янський та готичний стилі.

Олександр малює не тільки на стінах будівель Запоріжжя, а ще й області та всієї країни. Вже незабаром поїде до Харкова, Дніпра та Одеси. Надалі планує працювати у столиці і продовжувати свою діяльність не тільки в Україні, а й за її межами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: