+3°

+3°

Запорізький клуб “Арпі” провів гру з донецьким “Інтером”

25.05.2021, 16:22

Запорізький «Арпі» значився у третій групі національних змагань. Опонента із Черкас наші футболісти здолали двічі. У першому турі з рахунком 5:2, у другому — 3:2. Не встояли черкасці також і в двох іграх проти донецького «Інтера». Тож напередодні заключної очної зустрічі між «Арпі» та «Інтером» було зрозуміло, що саме ці клуби проходять до плей-офф. Питання лише — хто з якої сходинки. Відповідь почала вимальовуватися вже на першій хвилині матчу, коли у складі «чорно-синіх» відзначився Ярослав Заворотній.

На п’ятій хвилині, мабуть, найболючіша мить для «Арпі», коли голкіпер, відверто, невчасно забарився. Ще за невеличкий проміжок часу Ярослав Заворотній робить дубль.

Менш ніж за 10 хвилин до кінця першого тайму сталася найемоційніша для «АРПІ» мить у цій зустрічі. Андрій Синицький активно шукав шлях до воріт опонента. Натомість, знайшов другу жовту картку, а отже — видалення. З точки зору арбітрів — Андрій симулював падіння, жадаючи пенальті. Коли рефері дістав червону картку, з боку колег Андрія лунали вигуки: «за що?». Пізніше, один із лідерів клубу, Едуард Босенко, доволі стримано висловить незгоду з таким рішенням.

Користуючи тяжким моральним становищем «Арпі», гості беруться доводити рахунок до розгрому. Ярослав Заворотній робить неймовірну передачу на Анатолія Доманського та замикає пас, у результаті чого на табло — 0:4. Втім, перед перервою, господарі таки отримали маленьку надію на зміни. У результаті розіграшу кутового, Андрій Огнистий виконав футзальний шедевр, як -то кажуть «у роздягальню суперникові».

На п’ятій хвилині другого тайму у ворота «АРПІ» залетів п’ятий м’яч. Автор — Ярослав Аксьонов. Однак, за 8 хвилин до кінця гри, господарі взялися доводити, що розгромний рахунок не є приводом опускати руки. У ворота «Інтера» влетіло три м’ячі. Автори — Олександр Бугай, Богдан Джебаров, Андрій Огнистий. Зрівняти рахунок сил не вистачило, однак від гучної поразки ми врятувалися, скоротивши відставання лише до одного пункту. 4:5 на користь гостей — підсумок матчу.

Таким чином, команда «Інтер» виходить до плей-офф з першої сходинки, маючи 12 очок. На рахунку «АРПІ» 6 очок, а отже — вихід до наступного етапу змагань із другого місця. Своїх наступних опонентів команди дізнаються пізніше, коли відбудеться жеребкування.