circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький літератор отримав премію імені Григорія Сковороди

12.08.2019, 14:19

text
Поділитися:

Комітет з нагородження міжнародною премією імені Григорія Сковороди оголосив імена лауреатів премії «Сад божественних пісень» за 2019 рік.

Цього року на здобуття міжнародної літературної премії ім. Сковороди надійшло понад 750 пропозицій з України та з-за кордону. З усіх претендентів комітетом обрано 24 лауреатів.

Серед них – голова Запорізької організації Національної спілки письменників України, поет, перекладач Олександр Медко. В офіційному повідомленні комітету зазначено, що Олександру Медку присуджено премію за глибинне філософське осмислення нашої реальності і переклади давньогрецького поета-філософа Парменіда у книзі «Буття і порожнеча». До речі, давньогрецького поета-філософа Парменіда перекладено українською мовою вперше.

Олександр Медко також є автором книг «Хора» (2015 р.), «Буття і порожнеча» (2016 р.), «Категорія sacrum» (2017 р.), «Про природу» (2018 р.). З 2016 року він – член Національної спілки письменників. У 2017 р. очолив Запорізький осередок НСПУ, який об’єднує 30 письменників і поетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: