+3°

+3°

Запорізький “Металург” отримав перемогу у грі проти “Гірник-СПОРТУ”

03.08.2020, 15:11

Напередодні команда пережила найбільшої поразки в чемпіонаті, через що хотілося реабілітації в очах власних уболівальників. Перемога в такий момент доводила готовність колективу боротися до кінця, попри всі труднощі. «Гірник-Спорт», який приїхав до Запоріжжя без кількох основних виконавців, відчув на собі надзвичайну мотивацію суперника зі стартових хвилин. «Металургу» вдався швидкий гол – Олексій Щебетун увірвався в штрафний майданчик і покотив на свого тезку Разуваєва – той з близької відстані впевнено переграв Романа Данковича – 1:0. Проте відповідь була миттєвою. «Улюбленець» запорізьких фанів Олексій Бойко доповнив гольову дебютну феєрію своїм м’ячем.

Проте на перерву “Металург” пішов, ведучи у рахунку. За порушення у своєму штрафному майданчику у ворота “Гірника” був призначений пенальті, який реалізував Едуард Сарапій. Вирішальні події розгорнулися наприкінці матчу. На вісімдесят четвертій хвилині рахунок став два-два після удару Андрія Сорокіна. Але спортивне щастя цього разу було на боці “Металурга”. За дві хвилини до завершення основного часу матчу між собою не порозумілися кіпер та захисник “Гірника”. Внаслідок цього м’яч став здобиччю Дениса Білоусова, який встановив остаточний рахунок гри — 3-2, перемога “Металурга”.

Цією перемогою “Металург” скоротив відставання від “Балкан”, які йдуть на чотирнадцятій позиції, до чотирьох очок. А це значно збільшує шанси виживання у Першій лізі без перехідних матчів. Для того, щоб остаточно розв’язати це питання, команді Олексія Годіна треба перемагати в усіх домашніх матчах і намагатися не втрачати очки на виїзді.