+3°

+3°

Запорізький “Металург” переміг у грі проти ФК “Миколаїв-2”

23.09.2020, 17:50

Для розв’язання поставленої задачі головний тренер запоріжців Володимир Микитин випустив зі старту основу. У першому таймі футболісти “Металурга” хоч і володіли територіальною перевагою, але небезпечних моментів створили обмаль. Найкращим був шанс Ігоря Загоруйка перед самісінькою перервою, який із кута воротарського майданчика не влучив під дальню стійку.

Друга половина матчу минула за повного домінування запоріжців. Уже в дебюті тайму Дмитро Олійник обігрався в “стіночку” з Олексієм Сидоровим, однак на завершальній стадії йому бракувало влучності. “Металург” продовжував грати агресивно. Кілька моментів було змарновано, після чого спритність Богдана Могильного таки дозволила гостям повести в рахунку. Дмитро Крапивний перехопив м’яча після чергового виносу господарів, зіграв на Юрія Сачка, той далі — на Могильного, якому залишалося проштовхнути шкіряну кулю повз кіпера “Миколаєва”. Згодом ті ж Олійник та Могильний могли усувати всі питання, якби реалізували свої нагоди, а так інтрига у матчі зберігалася до останніх секунд. 1:0 — перемога “Металурга”.

Після цієї перемоги “Металург”, набравши сім очок, піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. Щоправда, випереджає “Таврію Сімферополь” лише за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Саме з цим колективом запоріжці зустрінуться у четвертому турі. Матч відбудеться двадцять шостого вересня на стадіоні “Славутич-Арена”. Початок гри — о 17-й годині.