+3°

+3°

Запорізький “Металург” переміг “Вікторію” з Миколаївки

14.09.2021, 14:11

Команда з Миколаївки, попри високі очікування, не краще стартувала в сезоні – лише 8 очок у 7-ми матчах. «Металург» навпаки – завдяки безпрограшній серії нарешті зумів піднятися на перше місце у групі Б. На домашньому стадіоні футболісти «Вікторії» налаштовувалися дати бій новоспеченому лідеру. Проте запорізькі футболісти були іншої думки.

На 13-й хвилині господарі сфолили у власному штрафному. Після падіння Олексія Сидорова рефері без вагань вказав на «позначку». Ігор Загальський бездоганно виконав пенальті – 1:0.

Гол особливо не вплинув на подальший характер матчу. «Вікторія» мала проблеми в атаці та втратила одного з лідерів ще в першому таймі (на 22-й хвилині був замінений Володимир Аржанов). «Металург» мав набагато більше шансів подвоїти перевагу, ніж господарі зрівняти рахунок. Двічі зі штрафного міг забивати Володимир Польовий, класний момент був у Олексія Сидорова. Однак до фінального свистка глядачі забитих м’ячів так і не побачили.

Відтак, «Металург» оформив свою п’яту перемогу і закріпився на першому місці у чемпіонаті. Наступну гру в Другій лізі команда Володимира Микитіна проведе вдома 17-го вересня на «Славутич-Арені» проти недавнього суперника в Кубку України – футбольного клубу «Суми». Матч розпочнеться о 18-й годині.