+3°

+3°

Запорізький “Металург” поступився у грі з кременчуцьким опонентом

05.08.2019, 18:38

У футбольному чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулися матчі другого туру. Дебютант цього дивізіону – запорізький “Металург” – знову свій поєдинок проводив на виїзді. Черговим суперником став старий знайомий по Другій лізі – кременчуцький “Кремінь”.

Минулого сезону ці суперники зустрічалися тричі. Одного разу команди розійшлися унічию 1:1, в двох інших поєдинках перемогу святкував “Кремінь”. На відміну від попередніх домашніх матчів кременчуцький клуб грав не у рідному місті, де стадіон знаходиться на реконструкції, а в сусідніх Горішніх Плавнях. “Металург” вийшов на поле у тому ж складі, яким звів унічию поєдинок першого туру в Києві. Господарі поля одразу почали тиснути на ворота “Металурга”. Але удари по воротах можна було полічити на пальцях. Причиною цього була самовіддана гра футболістів “Металурга” у захисті. Незважаючи на певну перевагу “Кременя” у командній швидкості, запоріжці боролися до останнього, що протягом тривалого часу зводило нанівець зусилля господарів. На перерву команди пішли з нулями на табло. За таким же сценарієм пройшов другий тайм. Єдиним винятком став епізод на 62-й хвилині, який і вирішив долю матчів. Неузгодженість захисників “Металурга” у своєму штрафному майданчику призвела до пострілу упритул Юрієм Павликом, який встановив остаточний рахунок матчу – 1:0, перемога “Кременя”.

Після двох турів “Металург”, маючи в своїй скарбничці одне очко, посідає 11 місце з 16-ти колективів. Лідирує в чемпіонаті одеський “Чорноморець” зі стовідсотковим показником. Замикає турнірну таблицю “Гірник-СПОРТ” з Полтавської області.