+3°

+3°

Запорізький “Металург” програв “Альянсу” з Липової Долини

21.08.2020, 14:37

Повторний матч з «Альянсом» пропускав через травму Едуард Сарапій, тому з капітанською пов’язкою «Металург» виводив Дмитро Скоблов. Саме стандарти й передачі за участю Скоблова приносили найбільше гостроти біля воріт Ярослава Важинського у першій половині. На 22-й хвилині Владислав Бобров забив із положення поза грою, а на 37-й після пасу від капітана Юрій Сачко опинився на газоні – рефері Микола Балакін трактував епізод як порушення правил з боку футболіста «Металурга». Були можливості й у другому таймі.

У середині другого тайму «Альянс» відверто віддав ініціативу запоріжцям, та індивідуальної майстерності гравцям явно бракувало. Вже у компенсований час додатковий привід для святкувань команді з Липової Долини приніс Ян Осадчий. Затяжна атака “Альянса” завершилася серією кутових. Один з них призвів до взяття воріт “Металурга”. Запоріжці забули у воротарському майданчику раніше згаданого гравця, який упритул розстріляв ворота Ярослава Котлярова.

На те, щоб відігратися, у “Металурга” вже часу не було. За сумою двох матчів команда Олексія Годіна поступилася з рахунком 0-3. “Альянс” же оформив собі путівку до Першої ліги.