+3°

+3°

Запорізький «Металург» програв перший домашній матч сезону

12.08.2019, 20:55

У футбольному чемпіонаті України серед команд першої ліги відбулись матчі третього туру. Запорізький «Металург» уперше грав на рідному стадіоні «Славутич-Арена». Суперник непростий — фіналіст останнього Кубка України «Інгулець» з Кіровоградської області. Завдання для господарів ускладнилося і по ходу гри.

Поєдинок розпочався з неприємностей для «Металурга». Вже на восьмій хвилині м’яч опинився у воротах Ігоря Левченка. Після розіграшу кутового гравець «Інгульця» пробивав по діагоналі з меж штрафного майданчика. Закритий своїми та чужими футболістами кіпер запоріжців моменту удару не бачив, тож відреагувати не зміг. «Металург» не знітився і ближче до середини тайму зміг дещо вирівняти гру. В одному з епізодів навіть міг зрівнювати рахунок. Форвард господарів Олексій Щебетун обікрав захисника суперника, викотився сам на сам з Богданом Шустом, але пробив поруч зі стійкою. Загалом гості виглядали швидше футболістів «Металурга», проте за рахунок самовіддачі запоріжців «Інгульцю» довго не вдавалося створити щось конкретне біля воріт господарів.

Головний тренер МФК “Металург” Іван Богатир говорить, результатом команда невдоволена, але стосовно бажання, самовідданості та бійцівських якостей гравців претензій немає.

Головна перевірка на морально-вольові якості для «Металурга» розпочалась наприкінці першого тайму. Спочатку за дві жовті картки арбітр матчу вилучив Дениса Білоусова. А після перерви за ним послідував і Сергій Кулініч. «Металург» залишився удев’ятьох. Але і в меншості запоріжці зробили усе, щоб уникнути поразки. І як мінімум двічі міг досягти мети. Спочатку Євген Сухіна виконуючи штравний у центрі поля, намагався закинути м’яча за комірець кіперу «Інгульця» — врятувала поперечина, а на добиванні Костянтин Черній не влучив у отвір воріт. І під кінець основного часу удар Сергія Рудики після навісу Олексія Розуваєва пройшов поруч зі стійкою.

Головний тренер ФК “Інгулець”( Петрове) Сергій Лавриненко зазначає, у меншості «Металург» не склав зброю та продовжував боротьбу. Хоча будь-яка команда, опинившись у меншості, стає більш психологічно розкутою – на неї ніщо не чинить тиск.

Проте сил не вистачило. Вже на четвертій доданій арбітром хвилині Металург отримав ще одного м’яча у свої ворота. 2:0 перемога «Інгульця». Наступний поєдинок команда Івана Богатиря проведе на виїзді проти Балкан з Одеської області. Вдома ж ми побачимо «Металург» 23 серпня. Суперником нашого колективу стане харківський «Металіст-1925».