+3°

+3°

Запорізький “Металург” програв сумському “Альянсу”

17.08.2020, 14:47

До цього поєдинку суперники підійшли у рівних умовах. Колектив із Сумщини, як і вся Друга ліга, чемпіонат не догравав. Тож команда тренувалася у звичному режимі, з днями відпочинку, подальшим набуттям піку ігрової форми саме в потрібний момент. Натомість у “Металурга” був щільний ігровий графік, майже без часу на відновлення після календарних ігор. Це врахував “Альянс” під час підготовки до гри.

Варто віддати належне справедливості — “Альянс” в цьому поєдинку виглядав свіжішим за “Металург”. Господарі поля, розуміючи важливість результату, викладалися на повну, але у завершальний момент їх трохи не вистачало. Натомість сумчани своїм шансом у першому таймі скористалися. На 14-й хвилині Сергій Загинайлов у боротьбі відвоював м’яча у Євгена Сухіни і з гострого кута розпакував ворота Ярослава Котлярова. Після цього Олексій Годін кинув усі сили в атаку. Але це зіграло на користь “Альянса”. На шістдесят першій хвилині гостям вдалася швидка контратака, яку прицільним ударом з-за меж штрафного майданчика завершив Владислав Шарай. 2-0 — перемога Альянса.

Цією поразкою “Металург” значно ускладнив собі завдання залишитись у Першій лізі. Для цього команді Олексія Годіна в повторному поєдинку треба перемагати з різницею щонайменше у 3 м’ячі. Матч-відповідь відбудеться 20-го серпня на стадіоні “Ювілейний” в Сумах.