+3°

+3°

Запорізький “Металург” прийняв на своєму полі харківський “Метал”

24.05.2021, 16:00

«Металургу» вдалося відкрити рахунок першим. На 16-й хвилині Владислав Борисенко увірвався в чужий штрафний на швидкості, де легко переграв Данила Каневцева. Позиційна помилка від Юрія Кравчука і Папи Гуйе призвела до пропущеного м’яча. Через 10 хвилин «Метал» відігрався. Рукою у власному штрафному зіграв Максим Воробєй і французький легіонер «Метала» Фарес Балулі реалізував п’ятий пенальті в сезоні. Минуло знову 10 хвилин, як харків’яни вже вели в рахунку. Це Єгор Демченко ефектним ударом головою в падінні замкнув подачу на дальній стійці.

У другому таймі «Металург» намагався грати першим номером, більше атакувати та намагатися уникнути поразки. Вдалося забити, але з положенням поза грою. Одного разу каркас виручив ворота Данила Каневцева. «Металург» йшов на штурм до останнього. Під час серії стандартів у компенсований час в атаку ходив навіть голкіпер Ярослав Котляров. На жаль, зрівняти рахунок так і не вдалося. «Метал» утримав переможний результат у виїзному матчі – 1:2.

Після цієї поразки Металург залишається на третій сходинці турнірної таблиці. Відставання від Кривбасу — 4 очки. Наступний тур «Металург» пропускає, після чого за два тижні зіграє домашній поєдинок з черкаським «Дніпром».