+3°

+3°

Запорізький «Металург» припинив боротьбу за Кубок України

02.09.2021, 14:23

У Кубку України з футболу пройшли матчі третього кваліфікаційного раунду. Запорізький “Металург” на своєму полі приймав представника першої ліги – “Гірник-СПОРТ” з Горішніх Плавнів. Господарі поля зробили ваговий заділ для виходу в одну восьму фіналу. Але не сталося.

На початку матчу «Гірник-Спорт» провів кілька непоганих атак, але дві помилки з боку гостей призвели до того, що «Металург» забезпечив собі комфортний відрив завдяки дублю Богдана Могильного. Форвард запоріжців холоднокровно зіграв в обох епізодах: спершу перекинув Андрія Кліщука ударом з-за меж штрафного, потім легко переграв голкіпера в дуелі віч-на-віч. Та свою перевагу «Металург» так же швидко розгубив. На 32-й хвилині м’яч влучив у руку Максиму Страдсу і Ярослав Ямполь реалізував пенальті. Через дві хвилини все той же Ямполь видав чудову передачу на Вадима Яворського, який впевнено переграв Назара Байду.

Після перерви атаку «Гірника-Спорт» посилили Єгор Твердохліб та Андрій Понєдєльнік. Поява цих футболістів дала результат на початку другого тайму. З передачі Понєдєльніка Яворський оформив дубль. Замінами «Металург» теж намагався вплинути на гру. Поява Сидорова, Шалфєєва, Чорного додала атакувального потенціалу, проте бажаного ефекту не принесла. Гості втримали переможний результат – 3:2.

Тепер «Металург» сконцентрує свою увагу виключно на справах чемпіонату. Найближчої неділі, 5 вересня, команда Володимира Микитіна прийматиме на «Славутич-Арені» «Таврію Сімферополь». Початок гри — о 17:00.