+3°

+3°

Запорізький «Металург» розгромив ФК «Нікополь»

29.03.2021, 15:30

Зустріч з «Нікополем» розпочалася не за планом «Металурга». Пропущений гол на першій хвилині від Еріка Бейера потенційно міг внести інтригу в дане протистояння. Однак запоріжцям вдалося швидко відігратися та закріпити свою перевагу ще в першому таймі. Спочатку Олексій Сидоров замкнув передачу з кутового на дальній стійці, потім Ігор Загальський гросмейстерськи пробив у «дев’ятку» з-за меж штрафного, а довершив справу Едуард Сарапій точним ударом з пенальті. Таким чином господарі повністю виправилися за прикру помилку на першій хвилині, йдучи на перерву за комфортної різниці в рахунку – 3:1.

У другому таймі «Металург» так само повністю домінував на футбольному полі. Призначений ще один пенальті дозволив Едуарду Сарапію поправити своє бомбардирське положення у Другій лізі. Постійні атаки господарів призвели до того, що наприкінці зустрічі «Нікополь» просто «розсипався». У заключні 10 хвилин гості пропустили тричі: Олійник, Сидоров і Верхоланцев, який провів дебютний гол за «Металург», встановили повний розгром над суперником – 7:1.

Після цього туру “Металург” набрав 26 очок. І піднявся на третю сходинку турнірної таблиці. Стільки ж має криворізький “Кривбас”, який йде другим. І випереджає запоріжців лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів. Наступний матч команда Володимира Микитіна проведе у Дніпрі проти місцевої “Перемоги”. Цей поєдинок відбудеться 4-го квітня. Удома ж ми побачимо “Металург” 9-го квітня у матчі проти другої команди ФК “Миколаїв”.