+3°

+3°

Запорізький «Металург» розгромив «Миколаєв»

14.02.2020, 21:25

Тривають матчі зимового Кубка дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди, котрі пробилися до плей-офф, провели перші ігри однієї шістнадцятої фіналу. Запорізькому “Металургу Ю-16” у суперники дісталися юнаки з Миколаєва.

Уже на другій хвилині зустрічі запоріжці святкували забитий гол. Ілля Крупницький переправив м’яч до воріт Максима Рибучинського. Натиск господарів продовжився і на шостій хвилині захист “Миколаєва” вдруге виявився безсильним. Кирило Козин знайшов можливість для точного пострілу — 2:0.

Миколаївці створили у відповідь кілька небезпечних моментів. Спочатку у верхній правий кут не влучив Микита Пащенко. Далі Євген Безуглий заробив вільний удар, але Пащенко змарнував шанс. А вже за хвилину Дмитро Барбу таки реалізував вихід віч-на-віч — 2:1.

За словами Володимира Шаповалова, головного тренера ФК «Металург U-16», хлопці грали дуже впевнено, забили гол у перші хвилини гри і виконали той план, який було складено. Також тренер відзначив, що єдиною проблемою було «важке» поле — через мороз воно було слизьке, але хлопці впоралися, хоч і забили мало голів.

Після пропущеного голу металургівці повернули контроль над грою. В одному з епізодів заробили стандарт. Дмитро Черниш метрів з двадцяти виконав навіс у штрафний майданчик. Ніхто з партнерів не дотягнувся до м’яча, а воротар помилився на виході. Так рахунок став 3:1 на користь “Металурга”.

Сам Дмитро Черниш, гравець ФК «Металург U-16», каже, що перші два голи були забиті швидко і це добре, а вже під кінець гри обставини склалися таким чином, що вдалося забити ще.

Другий тайм не був таким багатим на голи та небезпечні моменти, як перший. “Металургівці” грали за рахунком, а гості явно опустили руки, адже дії на контратаках, навіть завдяки більш швидкісним нападникам, не приносили бажаних результатів.

Тренер Володимир Шаповалов відзначає, що суперник виявився не простим — така сильна команда, а грає в простий футбол за рахунок контратак.

Під завісу матчу металургівці розіграли вдалу комбінацію, що і поставило крапку у матчі. Ілля Пєшиков віддав розрізну передачу на Дмитра Черниша, той обігравши кількох захисників, покотив на Станіслава Пруса 4:1.

Дмитро Черниш, гравець ФК «Металург U-16», констатує, що суперник не грає в конструктивний футбол, а лише бігає та б“є по мячу. В цілому, нормально, але запорізька команда має чіткий план дій. Також хлопець впевнений, що ці чотири голи допожуть команді пройти далі й надалі буде легше у другому матчі.

Після першого матчу 1/16 фіналу “Металург” має перевагу в три м’ячі. Повторна гра у Миколаєві відбудеться 16-го лютого.