+3°

+3°

Запорізький «Металург» розтрощив ФК «Суми»

20.09.2021, 15:54

Перед цим матчем головний тренер «Металурга» зіткнувся із кадровими проблемами. Зазнали проблем зі здоровʼям троє гравців основного складу. Тому Володимир Микитін випустив на поле тих, хто до цього здебільшого виходив на заміну.

Матч «Металурга» із «Сумами» нагадував класичне протистояння лідера з аутсайдером. Запорізькі футболісти одразу заволоділи ініціативою й швидко втілили її у забиті м’ячі. Олексій Сидоров станом на 22-гу хвилину мав у своєму активі дубль. Відмінна реалізація дозволила молодому нападнику зміцнити бомбардирські позиції і вийте на друге місце у списку кращих снайперів чемпіонату із шістьма голами. Згодом із передачі Олексія Сидорова відзначився Єгор Шалфєєв. А деморалізував гостей четвертий гол та ще й вилучення капітана. Ігор Загальський відмінно реалізував 11-метровий удар, встановивши рахунок першої половини – 4:0. Після перерви «Суми» не допустили тотального розгрому. Євген Коваленко забив п’ятий гол у ворота суперника, а от Богдан Могильний та Єгор Шалфєєв свої шанси не використали. Тим не менш, «Металург» і без того здобув переконливу перемогу – 5:0.

Наступний суперник у «Металурга» — більш серйозний. Дніпровська «Перемога» є одним із найближчих переслідувачів запоріжців. Завдання ускладнюється тим, що матч відбудеться на полі з синтетичним покриттям. Проте тренувальний процес змінюватися не буде.

Після дев’яти турів «Металург», набравши 21 очко, очолює турнірну таблицю групи Б. На два пункти відстає наступний суперник запоріжців — «Перемога» з Дніпра. І по 18 очок мають футбольний клуб «Миколаїв» та «Скорук» з Дніпропетровської області.