+3°

+3°

Запорізький «Металург» у Харкові зустрічався з ФК «Вовчанськ»

27.07.2021, 15:02

Слід зазначити, що з капітанською пов’язкою нашу команду виводив Володимир Польовий, а серед новачків «Металурга» місце у стартовому складі отримав один гравець – нападник Володимир Білоцерковець. Підопічні Володимира Микитіна жваво розпочали зустріч. Узявши м’яч під свій контроль, гості сміливо почували себе на чужій половині поля. Курйозний випадок допоміг «Металургу» повести в рахунку вже на пʼятій хвилині. Іван Пець відпасував назад на голкіпера – Арсен Білеменко пропустив м’яч під ногою.

Рахунок 0:1 в дебюті матчу розлютив «вовків». Команда Андрія Березовчука змінила акцент гри на атаку, шукаючи нагоди відігратися. По-справжньому небезпечних моментів у першому таймі глядачі не побачили ні від футболістів «Вовчанська», ні від гостей. Багато позиційної боротьби, обережна гра в захисті – відчувалося, що це стартовий матч сезону і команди лише входять в сезон. Замінами у перерві тренерський штаб «Металурга» спробував повернути команді впевненість. Другу половину запоріжці так сам розпочали активно, але цього разу відзначився вже «Вочанськ». Стандарт призвів до серії рикошетів, після яких м’яч відлетів на однісінького Івана Пеця – йому не склало труднощів влучити в порожні ворота – один-один. Другий тайм порадував глядачів небезпечними моментами та шаленою інтригою, яка тримала в напрузі до останніх секунд. Після вилучення Дмитра Пентелейчука «Металург» у більшості намагався вирвати перемогу, але контратаки «Вовчанська» надавали такі ж шанси господарям. Нічия — 1:1.

Наступний матч у чемпіонаті «Металург» проведе на «Славутич-Арені» 31 липня з футбольним клубом «Нікополь».