+3°

+3°

Запорізький “Металург Ю-16” обіграв київський “Динамо”

04.03.2020, 19:43

Відбулись матчі 1/4 фіналу зимового Кубка дитячо-юнацької футбольної ліги України. На цій стадії змагань запорізькому “Металургу Ю-16” випало вкрай нелегке випробування. За вихід до наступного етапу наші хлопці боролися з чотирирічним переможцем цього турніру. А саме — столичним “Динамо”.
У 1/4 фіналу Зимового Кубка дитячо-юнацької футбольної Ліги України зійшлися місцевий “Металург Ю-16” із 4-кратним переможцем цього турніру київським “Динамо”. Стартовий матч відбувався у столиці, де наші хлопці ціною великих зусиль змогли вирвати нічию.

Друга зустріч стала вирішальною. Кияни були фаворитами, але «Металург» грав на своєму полі. Вже на першій хвилині відкрити рахунок могли гості, але удар видався легкою здобиччю для Гордія Ніколаєнка. Одразу спробував відповісти Станіслав Прус, розігнавши контратаку лівим флангом. Втім і йому відкрити рахунок не судилося. На тринадцятій хвилині радість фанів місцевої команди можна було чути дуже далеко. Володимир Швець п’ятою відправив м’яча у сітку “Динамо” – 1:0.

Ще за хвилину на правому фланзі киянин Артем Бенедюк щось не поділив із Іваном Овсєнніковим. В одному із епізодів металургівець отримав травму і не зміг дограти матч. Динамівець продовжив гру із “гірчичником”. Поквитатися за свого товариша господарі змогли одразу. Зі стандарту Максим Пархоменко навісив до штрафної, де головою підправив Ілля Крупський – 2:0.

У другому таймі, маючи перевагу у два м’ячі, металургівцям треба було втримати результат. Але запоріжці змогли ще раз збільшити перевагу. М’ячем відзначився Станіслав Прус. Та святкувати +3 довго не вийшло. Кияни миттєво відповіли у першій же атаці. Далі раніше згаданий динамівець Артем Бенедюк сфолив проти Станіслава Пруса. Суддя показав пряму червону.

Кілька хвилин кияни ще йшли наступом на наші ворота. Втім один раз залізно виручив Гордій Ніколаєнко, а через хвилину – поперечина. Натомість «Металург» в одній із атак заробив пенальті. Поставити кінцеву крапку у матчі випала честь капітану запоріжців – Максиму Пархоменку.

На останніх хвилинах динамівці змогли забити, але гол було анульовано через офсайд, із чим помітно були не згодні гості.

Обігравши київське «Динамо», запорізький «Металургу Ю-16» потрапляє до півфіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ, де зустрінеться із донецьким «Шахтарем Ю-15». Паралельно у другому півфіналі львівські «Карпати» зіграють із гірниками Ю-16. Зустріч за 3 місце та фінал заплановані на 8-е березня.