+3°

+3°

Запорізький “Металург” зазнав поразки у грі із закарпатським “Минаєм”

20.07.2020, 17:00

У футбольному чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулися матчі 25-го туру. Запорізький “Металург” здійснив подорож до Закарпаття, де зустрівся з одним з лідерів розіграшу — “Минаєм”.

До цього матчу запорізький клуб підійшов зі значними кадровими втратами. Тож Олексію Годіну довелося заявляти кількох гравців з молодіжної команди. Вони вперше грали на такому рівні, але в поєдинку з фаворитом переважну частину гри виглядали досить упевнено. У першому таймі “Минай” створив кілька моментів для взяття воріт, але в усіх надійно зіграв кіпер “Металурга” Богдан Петриченко. На перерву команди пішли за нічийного рахунку нуль-нуль. У другому таймі господарі посилили тиск на ворота запоріжців. Певний час підопічним Олексія Годіна вдавалося його стримувати. Ключовою стала 69-та хвилина. За гру рукою у ворота “Металурга” було призначено пенальті, який реалізував Анатолій Нурієв.

Другий м’яч влетів у ворота “Металурга” на 82-й хвилині. Його автором став той же Анатолій Нурієв, замкнувши передачу на дільній стійці. Запоріжцям вдалося відквитати один м’яч. На 88-й хвилині Едуард Сарапій реалізував пенальті. 2-1 — перемога “Миная”. Наступний матч “Металург” проведе у четвер, 23-го липня. На стадіоні “Славутич-Арена” команда Олексія Годіна прийматиме “Авангард” з Краматорська. Початок матчу — о 18-й годині.