+3°

+3°

Запорізький “Металург” зазнав поразки у грі проти луцької “Волині”

30.07.2020, 15:43

«Волинь» продемонструвала відмінну реалізацію у першому таймі. Дебютний удар по воротах став гольовим. Його завдав на 11-й хвилині Денис Кожанов, якому асистував Станіслав Куліш. Призвичаївшись до гри суперника, «Металургу» вдалося заволодіти ініціативою у середині тайму, що призвело до серії небезпечних стандартів. Однак «хрестоносці» обірвали старання гостей другим голом. Зі штрафного дивовижний удар вдався Амбросію Чачуа. Йшла 27-ма хвилина, а «Волинь» уже мала відповідний запас впевненості.

Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. Почалося все з пенальті у ворота “Металурга”, який реалізував той же Денис Кожанов. Потім влучні удари Валерія Сада та Богдана Кобзаря встановили остаточний рахунок матчу — 5-0 перемога “Волині”.

Ця поразка залишила “Металург” на 15-й сходинці турнірної таблиці. Наступний матч команда Олексія Годіна проведе цієї суботи, 1-го серпня. Суперником “Металурга” на стадіоні “Славутич-Арена” буде “Гірник-СПОРТ” з Горішніх Плавнів. Почтак гри — о 19:00.