+3°

+3°

Запорізький “Металург” зіграв проти краматорського “Авангарду”

10.09.2020, 14:36

Як показав матч, в нинішньому сезоні “Металург” гратиме в зовсім інший футбол. Практично з тими ж виконавцями новий керманич клубу Володимир Микитин побудував нову ігрову схему. Для цього у нього було обмаль часу — лише близько десятка тренувань.

“Металург” розпочав агресивно. Вже на початку матчу мʼяч міг “турбувати” сітку воріт “Авангарда”. Але спочатку не вистачило влучності у Єгора Шалфєєва на добиванні, а згодом підступний удар Дмитра Олійника з-за меж штрафного майданчика пройшов трохи вище поперечини. Протягом усього матчу “Металург” контролював мʼяч, гості ж побудували гру на контратаках. Одна з них ледве не призвела до взяття воріт, але вихід сам на сам заблокував кіпер запоріжців Ярослав Котляров. У другому таймі “Авангард” отримав чисельну перевагу — з поля був вилучений Володимир Польовий. Але і в меншості “Металург” за будь-якої можливості йшов уперед. Проте основний час так і завершився унічию — 0:0. В овертаймі склади команд зрівнялися. Але до голів справа не дійшла.

Доля матчу вирішувалася у серії пенальті. Запорізькі вболівальники затамували подих, коли Юрій Сачко влучив у поперечину. Але тут героєм матчу став воротар “Металурга” Ярослав Котляров. У чудовому стилі він взяв два пенальті від гравців “Авангарда”. Фінальну крапку влучним пострілом поставив капітан команди Едуард Сарапій. 4:3 — перемога “Металурга”, який виходить до 1/32 фіналу.

Суперником “Металурга” у наступній стадії буде ще один представник Першої ліги — “Гірник-Спорт” з Горішніх Плавнів. Поєдинок також відбудеться на стадіоні “Славутич-Арена”. Базовий день 1/32 фіналу кубка України призначений на 16-те вересня. Але до цього команда Володимира Микитина проведе матч другого туру регулярного чемпіонату. 14-го вересня “Металург” прийматиме “Перемогу” з Дніпра. Початок гри — о 18:00.