+3°

+3°

Запорізький “Металург” зіграв унічию з “Миколаєвом”

10.08.2020, 14:39

«Миколаїв», який проводив свій останній домашній матч у поточному чемпіонаті, виглядав надзвичайно націленим на чужі ворота. Сам лише Володимир Яворський ще в першому таймі мав шанс наздогнати кращих бомбардирів Першої ліги, якби реалізовував свої нагоди. На 16-й хвилині він не скористався виходом віч-на-віч, а на 25-й забив із положення поза грою. Проте натиск «Миколаєва» все ж призвів до забитого м’яча. Прямо перед перервою Євген Сухіна сфолив у власному штрафному, після чого Богдан Кушніренко реалізував пенальті – один-нуль.

«Металург» відіграв пропущений м’яч одразу після перерви. Олексія Щебетуна збив у штрафному майданчику Тимур Парцванія – ще один пенальті! До м’яча підійшов Едуард Сарапій і без проблем переграв Аміра Агаларова – один-один. «Миколаїв» мав шанс швидко вийти вперед: Войцеховський дивовижним чином з кількох метрів зарядив вище воріт. А далі стався ключовий епізод у матчі. Вадим Яворський спровокував Дмитра Крапивного, який у відповідь вдарив суперника, побачивши перед собою червону картку. У меншості «Металургу» важливо було втримати хоча б нічийний результат, з чим команда Олексія Годіна й впоралася.

Після цього туру “Металург” з 22-ма очками продовжує посідати 15-ту сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від свого конкурента за пряме виживання в Першій лізі – “Балкан” – на два пункти. Тепер все з’ясується в останньому турі. Цей поєдинок “Металург” проведе 13-го серпня. Його суперником на стадіоні “Славутич-Арена” стане одеський “Чорноморець”. Гра розпочнеться о 17:30.