+3°

+3°

Запорізький «Металург» зіграв з одеською «Реал Фармою»

15.06.2021, 15:18

З перших хвилин матчу одесити намагалися нав’язати боротьбу гостям та навіть створили небезпечний момент. Втім, «Металург» швидко спинив потуги суперника і взяв м’яч під свій контроль. Підопічні Володимира Микитіна повністю захопили ініціативу та не давали жодного шансу господарям, бодай, навіть перейти половину поля. Однак, хоча були і простріли до штрафної, і удари від Ігоря Загальського та Дмитра Олійника, відкрити рахунок так і не вдалося. На початку другої половини гри господарі відкрили рахунок. Сергій Федоров зробив передачу до воротарського, де на його простріл відгукнувся Ілля Луньов – 1:0. І на 88-ій хвилині після штрафного Єгор Глушач подвоїв перевагу своєї команди. Таким чином, в останньому матчі сезону МФК «Металург» зазнає поразки від ФК «Реал Фарма» з рахунком 0:2.

Таким чином, за підсумками сезону “Металург” фінішував на третьому місці у групі Б. Це не дало можливості виконати стратегічне завдання — виходити до Першої ліги. Це відбулося за причини втрат очок у двох виїзних матчах із середняками турнірної таблиці.

Тепер “Металург” пішов у відпустку. З відпочинку команда повернеться двадцять шостого червня, після чого розпочне підготовку до нового сезону. Наступний чемпіонат стартує у липні. Календар буде відомий пізніше.