+3°

+3°

Запорізький “Металург” знову зазнав поразки у національній першості

15.10.2019, 18:34

У чемпіонаті України серед футбольних команд Першої ліги відбулися матчі 13-го туру. Запорізький “Металург” цього разу здійснив подорож до Івано-Франківська, де зустрівся з місцевим “Прикарпаттям”. Знову поразка, але спостерігається приємна тенденція — команда почала забивати. Гол Костянтина Чернія — другий поспіль у двох матчах.

На цей матч “Металург” вийшов під керівництвом нового керманича. Після відставки Івана Богатиря обовязки головного тренера виконує відомий у недалекому минулому гравець клубу Олексій Годін. Він дав можливість дебютувати у складі своєї команди третьому воротареві — Владиславу Леонідову. Початок для нього виявився невдалим — пропустив уже на 4-й хвилині, не встигши відреагувати на удар зльоту Романа Кузьміна. Але згодом оговтався і в кількох епізодах врятував команду від неминучих голів.

А під завісу першого тайму “Металург” відзначився сам. Нарешті виправдав надії нападник Костянтин Черній, якого протягом попередніх ігор переслідував рок незабивання. На 40-й хвилині він отримав мяча у штрафному майданчику, в дотик підробив його під удар і невідпорно вистрілив у верхній кут воріт. Друга половина гри почалася з атак “Прикарпаття”, на які запоріжці відповідали гострими контрвипадами. Проблеми для “Металурга” розпочалися на 66-й хвилині, коли за другу жовту карту було вилучено Сергія Кулініча. Тиск на ворота Владислава Леонідова ще більше посилився. Це далося взнаки на 74-й хвилині, коли гравець “Прикарпаття” Василь Дербах вивів свою команду уперед. Рахунок 2:1 протримався до фінального свистка.

Після цієї поразки “Металург” залишається на останній сходинці турнірної таблиці. Наступний матч запоріжці проведуть вдома. 20 жовтня на стадіоні “Славутич-Арена” “Металург” прийматиме футбольний клуб “Миколаїв”. Початок гри — о 16:00.